Icon Subheader
Zdjęcie poglądowe Sklep Tudom

Sklep Tudom

  • E-commerce
  • Bubble.io
  • CMS

Zabierając się za realizację sklepu internetowego Tudom wiedzieliśmy, że musimy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Takie podejście w szczególności było podyktowane faktem, iż na rynku funkcjonuje bardzo dużo sklepów o takiej tematyce. Postawiliśmy na oryginalność, prostotę i intuicyjnie obsługiwane menu pozwalające jak najlepiej poznać produkty.

Tudom to obecnie prężnie rozwijająca się marka zajmująca się dostarczaniem praktycznych rozwiązań do wnętrz. Z oferty korzystają osoby zainteresowane stworzeniem wspaniale wyglądającego pokoju dziennego, sypialni czy przestrzeni biurowej. Klienci mogą wybierać produkty z bogatej oferty uwzględniającej obecnie panujące trendy projektowe, wzornicze oraz kolorystyczne.

Obecnie dostępna wersja stronny internetowej marki została stworzona przez nasz zespół Softwarepark. Właściciel marki postawił przed nami kilka swoich oczekiwań na których szczególnie mu zależało. W pierwszej kolejności chciał otrzymać dedykowany sklep internetowy doskonale funkcjonujący w modelu doropshippingu. Koniecznie musiał on być zintegrowany z systemami wykorzystywanymi przez dostawcę.

Kolejną ważną sprawą było stworzenie nowoczesnej, ciekawej szaty graficznej o indywidualnym charakterze połączoną z prostym sposobem obsługi. Te oczekiwania miały zostać spełnione przy z góry określonym, ograniczonym budżecie.

Po wysłuchaniu potrzeb klienta i zaprezentowaniu naszej koncepcji działania zabraliśmy się do bezpośredniej pracy. Sklep został stworzony na platformie no-code Bubble. Z naszej strony było to posunięcie pozwalające już na starcie zredukować koszty, a zarazem dać możliwość projektowi szansę na rozwój poprzez wprowadzanie w późniejszym czasie dodatkowych modyfikacji.

Kiedy mówimy już o modyfikacjach, to jesteśmy świadomi jak dużo sklep internetowy nieustannie ich potrzebuje. Stąd wprowadzono bardzo prosty i intuicyjny panel administratora z możliwością podkładu, edycji produktów które są wgrywane codziennie do systemu zaczerpnięte prosto od producenta. Jest to niesamowicie ułatwiające pracę rozwiązanie, niewymagające każdorazowej interwencji wykwalifikowanego programisty. Ponadto komunikaty takie jak nowości, promocje, ważne informacje dla kupujących bez problemu mogą być szybko dodane przez właściciela i odpowiednio przy tym wyeksponowana na stronie.

Zarządzanie sprzedażą usprawniają takie funkcje jak możliwość dodawania rabatu do wystawianych w ofercie produktów czy analiza wyników handlowych za pomocą generowanych pięknych wykresów. Takie przejrzyste zestawienia miesiąca do miesiąca pozwala lepiej zaplanować strategię prowadzenia biznesu czy zwrócić większa uwagę na te produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Kupującym odwiedzającym stronę ułatwia podejmowanie decyzji zaimplementowana praktyczna porównywarka produktów. Dzięki niej można podejmować bardziej świadomie decyzje, co oczywiście skutkuje satysfakcjonującymi zakupami.

Zamówienie, gdy tylko zostanie opłacone automatycznie zostaje przekazane do producenta w pliku xml który jest akceptowalny przez jego własny system operacyjny. Takie połączenie świetnie usprawnia komunikację między podmiotami i pozwala profesjonalnie realizować plan sprzedażowy.

Projekt strony idzie mocno z duchem czasu i nie ogranicza swojej funkcjonalności tylko do urządzeń desktopowych. Kupujący korzystający z mobilnej wersji strony równie łatwo i prosto złożą swoje zamówienie. Był to ważny aspekt, gdyż dane jasno wskazują, że z kwartału na kwartał ilość zamówień realizowanych z urządzeń mobilnych rośnie i trzeba być na takie sytuacje dobrze przygotowanym technologicznie.

Osoby bardziej zainteresowane ofertą Tudom mają szansę zapisać się na newsletter. Pozwala on w łatwy sposób pozostać na bieżąco z ofertą prezentowaną w sklepie internetowym.

Zachęcamy do osobistego sprawdzenia jak obecnie działa strona internetowa, aby przekonać się o jej funkcjonalności. Chętnie zrealizujemy dla naszych klientów projekt o podobnych możliwościach!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.